Rysunki dla prasy i dla firm
Karykatura 17.09.2009
Choć rzadziej dziś obecna w prasie, karykatura cieszy się wciąż dużym powodzeniem. Nic bowiem nie zastąpi sympatycznego portretu, który w mig wychwytuje najbardziej charakterystyczne rysy twarzy, tworząc w ten sposób niezastąpioną, miłą pamiątkę, która z powodzeniem ozdobi niejedną ścianę.
(z lewej KAZIK, z prawej KATARZYNA NOSOWSKA z zespołu Hey; rysunki publikowane w dzienniku POLSKA)

Karykaturzyści współpracujący z Agencją Rysunkową Jurek pl. to przede wszystkim doświadczeni twórcy mający w swym dorobku już setki karykatur zarówno znanych nam osób ze świata polityki i showbiznesu (tworzonych dla prasy, m.in. Polska Times, Puls Biznesu, Super Express), jak również osób z którymi spotykali się poraz pierwszy na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych, bankietach, ventach, imprezach integracyjnych etc. Możliwości jest jednak znaczniej więcej, od karykatur robionych ze zdjęć, poprzez karykatury rodzinne, weselne, w każdą  bowiem imprezę karykaturzysta wprowadza optymistyczny akcent, dzięki czemu zostaje ona w pamięci na długie lata.
Prezentujemy kilka przykładów karykatur osób znanych oraz portretów z różnego rodzaju imprez wykonanych przez naszych karykaturzystów zaproszonym na te imprezy gościom.

   Szymon Majewski                                                  Robert Kubica

   Jarosław Kaczyński                                          Donald Tusk

    Aleksander Kwaśniewski                                             Waldemar Pawlak

Poniżej przykłady prostych karykatur na szybko (w kilka minut) tworzonych  zaproszonym gościom na różnych imprezach:

        

undefinedundefinedundefined

               


KONTAKT Z AGENCJĄ RYSUNKOWĄ

Jerzy Krzętowski
agencja@jurek.pl
tel. +48 502 589 716NARYSUJ ŚMIERĆ NA WESOŁO
Robert Trojanowski zaprasza grafików i rysowników do zilustrowania Śmierci na wesoło, nieszablonowo, niestandardowo.

Na stronie tramen.blox.pl Trojanowski założył Galerię Funeralną i zachęca rysowników, którzy lubią czarny, wisielczy humor, aby na adre: obraz@tlen.pl przesyłali swoje prace do Galerii .